Produkty i rozwiązania Przegląd usług Usługi On-line Katalogi Referencje O firmie Kontakty Doradztwo Czasopismo KAESER News Praca w KAESER KOMPRESSOREN
 
 
 
  

Witamy w serwisie dla kandydatów do zatrudnienia w firmie KAESER KOMPRESSOREN

 

W wysokim stopniu umotywowani pracownicy - to jeden z naszych najważniejszych potencjałów sukcesu.

Nasi współpracownicy w sposób miarodajny przyczynili się do uzyskania przez firmę KAESER KOMPRESSOREN pozycji jednego z wiodących, światowych oferentów sprężarek i technologii sprężonego powietrza. Stopy przyrostu powyżej przeciętnej mogły być realizowane dzięki kreatywności, niezawodności i elastyczności naszych pracowników. Są oni nośnikami innowacyjności i gwarantami znakomitej jakości produktów i usług naszego przedsiębiorstwa.

Aby móc zachować pozycję na globalnych rynkach przyszłości wytyczyliśmy sobie za cel stworzenie wraz z naszymi pracownikami w kraju i za granicą, wysokowydajnego i zaangażowanego zespołu.

Dzięki permanentnym przedsięwzięciom z dziedziny dokształcania, najnowszym technikom komunikacji oraz programom oferujemy każdemu z naszych pracowników szansę awansu zawodowego. Pod pojęciem konsekwentnego rozwoju osobowego rozumiemy też wspieranie licznych – czasami wielomiesięcznych – działań za granicą. Dla mobilnych pracowników otwiera się tym samym możliwość poznania naszych filii międzynarodowych.

Wiemy: być naszym pracownikiem, to znacząca sprawa. Dlatego jesteśmy wybredni. Państwo też?

s_jobs

  

Nowe oferty pracy

 

                                            

Inżynier sprzedaży – Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

województwa Donośląskie i Opolskie

Inżynier sprzedaży – Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Radom i okolice oraz pn. woj. Świetokrzyskie

 
KAESER home Search Sitemap
Więcej informacji
Zestaw narzędzi
powrót top
Polityka Prywatności Strony WWW i Cookies, KAESER KOMPRESSOREN Sp. z o.o., info.poland@kaeser.com