Produkty i rozwiązania Przegląd usług Usługi On-line Katalogi Referencje O firmie Kontakty Doradztwo Czasopismo KAESER News Praca w KAESER KOMPRESSOREN
 
  Sprężarki śrubowe
  Powietrze bezolejowe
Sprężarki tłokowe
    CLASSIC
    PREMIUM
    EUROCOMP
    Sprężarki przemysłowe
    Sprężarki dodatkowe
  Sprężarki dentystyczne
  Uzdatnianie sprężonego powietrza
  Układy sterowania
  Śrubowe pompy próżniowe
  Dmuchawy
  Dmuchawy rotacyjne z tłokami obrotowymi
  Sprężarki przewoźne
  Narzędzia i osprzęt
  Części oryginalne firmy KAESER KOMPRESSOREN
  SIGMA PET AIR
  SIGMA AIR UTILITY
  Industry 4.0
 
 
  

Sprężarki tłokowe

 

Jakość i efektywność ekonomiczna produkcji, tak rzemieślniczej, jak i przemysłowej, zależą w znacznej mierze od jakości zastosowanych narzędzi i urządzeń. Nowoczesne sprężarki tłokowe oferują ekonomiczne rozwiązania dla licznych aplikacji stosujących sprężone powietrze. Sprężarki tłokowe firmy KAESER KOMPRESSOREN, charakteryzujące się licznymi wariantami konstrukcyjnymi i szerokim zakresem wydajności, w pełni obejmują ten obszar. 


Wysokowydajne sprężarki rzemieślnicze Classic

Linia "Classic" obejmuje kompresory tłokowe, których istotnym atutem jest cena, tak dla niewielkich, jak i rozwijających się zakładów. Oczywiście zachowuje ona bezkompromisowe zalety dotyczące ekonomicznej pracy, niezawodności i trwałości urządzeń oraz gwarantowaną przez markę KAESER KOMPRESSOREN doskonałą jakość.

Dla każdego zastosowania można znaleźć odpowiednią sprężarkę tłokową "Classic", charakteryzującą się długimi okresami międzykonserwacyjnymi.

Sprężarki rzemieślnicze Premium

Najwyższe wymagania odnoszące się do jakości, niezawodności i różnorodności typów spełniają sprężarki tłokowe "Premium" firmy KAESER KOMPRESSOREN. 

Wysokiej jakości materiały i precyzyjna produkcja gwarantują przez cały czas ekonomiczną i niezawodną pracę urządzenia.

Sprężarki tłokowe Eurokomp

Większe zapotrzebowanie na sprężone powietrze w rzemiośle i przemyśle jest pokrywane przez stacjonarne sprężarki tłokowe firmy KAESER KOMPRESSOREN serii "Eurocomp". Dzięki zastosowaniu leżących, stojących lub umieszczonych oddzielnie zbiorników sprężonego powietrza możliwe jest ustawienie urządzenia w prawie każdym pomieszczeniu. 

O tym, że na sprężarkach tłokowych „Eurocomp“ można polegać przez długie lata decydują m. innymi: ekonomiczny blok sprężarki firmy KAESER KOMPRESSOREN o jakości „Made in Germany“ , skuteczna aluminiowa chłodnica końcowa, nie wymagające przeprowadzania prac konserwacyjnych bezpośrednie sprzęgło.

Sprężarki tłokowe AIRBOX / AIRBOX CENTER

Wprowadzając urządzenia AIRBOX i AIRBOX CENTER KAESER KOMPRESSOREN przestawia po raz pierwszy sprężarki tłokowe z elektronicznym sterowaniem SIGMA CONTROL BASIC.

Instalacje AIRBOX i AIRBOX CENTER są dostarczane jako kompletne, gotowe do podłączenia z szafką elektryczną, stacje ze zbiornikiem, osuszaczem i opcjonalnymi filtrami.

Energooszczędne wytwarzanie sprężonego powietrza gwarantują silniki klasy IE2 posiadające wysoki współczynnik sprawności.

Przemysłowe sprężarki tłokowe

Przemysłowe sprężarki tłokowe  firmy KAESER KOMPRESSOREN są niezawodne, trwałe, charakteryzują się długim okresem eksploatacji i szerokim zakresem stosowania. 

Ponad 80-letnie doświadczenia wykorzystywane przez firmę KAESER KOMPRESSOREN w precyzyjnej budowie maszyn i produkcji przemysłowych sprężarek tłokowych , to jakość "Made in Germany" zapewniająca dużą wydajność i największą ekonomiczność urządzeń. 

Sprężarki doprężające

Aby podnieść ciśnienie wytworzone przez sprężarki śrubowe w głównej sieci sprężonego powietrza do 45 barów (nadciśn.) firma KAESER KOMPRESSOREN oferuje cały szereg wysokowydajnych, doprężających sprężarek tłokowych. Ich wielkość musi być odpowiednio dobrana do sprężarek śrubowych oraz stacji sprężonego powietrza SIGMA AIR PET.

 
KAESER home Search Sitemap
Więcej informacji
Zestaw narzędzi
powrót top
Polityka Prywatności Strony WWW i Cookies, KAESER KOMPRESSOREN Sp. z o.o., info.poland@kaeser.com